Навантажувачі

Вас вітає компанія «Карготехносервіс» - лідер у сфері реалізації спеціалізованої промислової техніки для транспортування та укладки вантажів. Ми представляємо техніку таких відомих світових брендів, як Toyota, Komatsu, Bomag - а також навісне обладнання, запчастини та фільтри для неї за демократичною ціною.

Продаж навантажувачів

Одна з основних сфер діяльності нашої компанії - це продаж навантажувачів. У нас, ви можете з легкістю придбати новий газ/бензиновий, дизельній або електричний навантажувач або штабелер Toyota - або, якщо необхідно, купити навантажувач, який вже знаходився в експлуатації. У цьому випадку, ви можете бути абсолютно впевнені, що наші спеціалісти нададуть вам всю необхідну та достовірну інформацію про стан техніки, строки та умови ії експлуатації, а також організують презентацію її роботи.

Також, ми реалізуємо екскаватори, асфальтоукладальники, дорожні фрези, вібротрамбовки, багатоцільові катки: ознайомтеся з повним асортиментним рядом на головній сторінці сайту.

Навантажувачі Toyota

Електронавантажувачі Toyota - це безперечно висока якість в роботі, компактність, продуктивність, екологічність, низький рівень шуму та долговічність: газовий, бензиновий, дизельний або електронавантажувач може працювати більше десяти років, з періодичними перервами на сервісне обслуговування. Деякі клієнти вважають доцільним орендувати автонавантажувачі на встановлений строк: у цьому випадку, спеціалісти компанії «Карготехносервіс» запропонують вам найбільш вигідні умови оренди спецтехніки з правом її придбання.

Навантажувачі Toyota - це інвестиції в майбутнє вашого складу: сьогодні, ця техніка використовується в роботі усіх складів класу "А" в світі. Такий автонавантажувач - це фірмова якість Toyota, яку вже оцінили безліч споживачів у багатьох країнах світу, включаючи практично 300 підприємств по Україні.

Автонавантажувачі знаменитого японського бренду виробляються на повністю автоматизованому заводі "Тakahama": ця техінка максимально пристосована до вітчизняних вимог виробництва та українських кліматичних умов. Навантажувач вилковий від компанії Toyota - це висока надійність та точність, прекрасна маневреність та швидкість, простота в керуванні та відсутність перегрівів.

«Карготехносервіс» - це не тільки широкий вибір спецтехніки виробництва "Toyota", "Komatsu" та "Bomag", а й високий рівень обслуговування клієнтів, що робить нас одним з найкращих партнерів на территорії всієї країни. Ознайомтеся з повним переліком наших послуг на сторінці про компанію.

e-mail:


    тел: +38 044 361 29 13